Vzkaz od Vinnieho

23. března 2009 v 16:33 | M0n!$€k |  > Vzk@zy 0Đ kŁuků <
English:
Hi everyone, it's Vince. I thought before I start my day I would write a note to all of you. The past few days I have been soooo busy, I went to a CD release party and some other events with a bunch of my music friends here in L.A. I have new pic's that I will post soon, stay tuned! My grandma is also visiting me and my family, and we have been spending alot of time together. I haven't seen her for 2 years ~ I am so glad she is here. We have so much catching up to do since I have been away for so long.I love reading all your messages that you put your heart and soul into, and everything you are saying means the world to me. I wish I could write to all of you, and I want you to know that I do read all of your amazing messages. I really appreciate all the love you are giving me, I feel so blessed.


Many of you are asking questions and I want to answer them all. Please understand that right now my lawyer has told me that I cant talk about this right now, but I promise you, very soon, I will let you know! I would love to write to each and every one of you, but it's impossible.
Please know you are in my heart and I love you all very very much,

yours forever,

Vince

Czech:
Ahoj všichni. To jsem já, Vince. Myslel jsem, že jsem před začátkem dne bych napsat zprávu pro všechny z vás. V posledních několika dnech jsem byl tááák zaneprázdněný, šel jsem na CD party a ještě na různé akce s bandou mých přátel tady v LA. A mám nové fotky, které budou brzy, zůstaňte v kontaktu! Moje babička navštěvuje mě a mou rodinu a my trávíme hodně času spolu. Neviděl jsem ji na 2 roky ~ já jsem tak rád, že ona je tady. Máme toho hodně k dohánění, protože jsem byl pryč strašně dlouho.
Miluju čtení všechn vašich zpráv, které píšete ze svého srdce a duše. Pro mě to opravdu znamená hodně. Rád bych vám všem napsal, že je všechny čtu. Jsem opravdu vděčný za všechnu lásku a cítím se tak požehnaný.

Mnozí z vás se mě ptají na spoustu otázek, které bych rád zodpověděl, ale můj právník mi doporučil v současné době, abych tak neučinil. Ale slibuju, že když budete mít trochu trpělivost vše vám řeknu. Já bych vám to rád napsal v tuto chvíli, ale není to prostě možné. Prosím vědějte, že jste v mém srdci a já vás miluju strašně moc,

Navždy váš,

Vince

Zdroj:myspace.com;us555.blog.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama