Bravo [DE] překlad

19. března 2009 v 16:43 | M0n!$€k |  > R0zh0v0ry $ ß0y$ <
Izzy(US5): "Pro mou mámu bych se vzdal všeho!"

Izzy je zpět! Proč chtěl opustit US5? A bude v boybandu zase všechno konečně v pořádku?
Momentálně se mění u fans US5 duševní stav mezi smutkem, štěstím a zmatkem. Co se děje u německého nejslavnějšího boybandu? Zaprvé oznámil Izzy (25) a Vince (16) ve stejný den jejich odchod. US5 stojí před vypnutím. Pak už není všechno tak špatné, Izzy se do skupiny vrátil. Ale mnozí fanoušci se stále ptají: Jak nás mohl nechat ve štychu? Co se přesně stalo? BRAVO mluví s US5-hvězdou poprvé jasně...
BRAVO: Řekni pravdu: Jsi zase člen US5? Izzy: Jsem rád a mohu všem fanouškům říct, že moje nová smlouva byla podpsána.

BRAVO: Na svých internetových stránkách si uvedl tvůj odchod. Jak se to stalo? Izzy: Není velké tajemství, že ve skupině existují problémy. V nedávné době došlo k události, která mě osobně zatížila. Na konci byl takový tlak, že žádné jiné řešení jsem neviděl. A pak byla moje mamka náhle velmi nemocná...
BRAVO: Co se stalo? Izzy: Moje mamka měla krevní sraženinu a to vyvolalo malou mrtvici. Ona náhle omdlela a museli jsme jí odvézt do nemocnice. První hodiny byli pro mě a mojí rodinu zvláště tvrdé, protože mi nevěděli co se jí stalo. Nyní je to díky bohu lepší. Ale musí ještě pravidelně chodit na kliniku na vyšetření.
BRAVO: To bylo jistě pro tebe těžké...

Izzy: Zatraceně těžké! A k tomu stres ve skupině. Proto jsem si sedl a zprávu, že odcházím na mé stránce napsal. Ale nedal jsem to na internet hned, ale dva dny ještě čekal. Jinak to prostě nešlo. Chtěl jsem tu pro svou matku být. Pro ní bych se US5, mojí kariéry prostě vzdal.
BRAVO: Jak si se cítil? Izzy: Byli to nejhorší chvíle mého života. Když jsem text zveřejnil, jen jsem několik minut seděl před počítačem- mě to, ale přišlo jako kdybych tam seděl hodiny.
BRAVO: Jakto, že jsi se do kapeli vrátil? Izzy: Mé mámě už je zase lépe- to bylo pro mě nejdůležitější. Ona mě úpěnlivě prosila, že kvůly ní nemůžu ohrožovat svůj sen. Moje máma ví, jak velmi zavisím na US5-ona si nepřála abych to všechno zahodil. Také jsem obdržel hodně podpory od fans a kluků ve skupině. Přímo s Jayem jsem velmi často telefonoval. Bylo to moje rozhodnutí, ale hodně mi pomohl...
BRAVO: A jaký je tvůj vztah k Vincentovi? Přece jste oba součastně opustili US5. Náhoda nebo úmysl? Izzy: Vince a já se dohodly. Chtěli jsme oba současně odejít.
BRAVO: Vrátí se on ke skupině? Izzy: Ne! Vince zůstává u svého rozhodnutí. Pro něj se toho prostě moc přihodilo. Já nemyslím, že on by se zpátky k US5 vrátil.
BRAVO: Je pravda, že Vincentova máma Jan přinesla do skupiny boje a vás vedla proti managementu? Izzy: Já nemůžu o Vincentovi nebo jeho matce mluvit negativně. Ona podporovala kariéru svého syna se všemi prostředky.
BRAVO: Těšíš se až budeš s klukama zase na cestě? Izzy: Po všech stresech a bojích chci být sám sebou. Mimo to můžeme ukázat v mém domově, v USA to co umíme. US5 ještě dlouho nejsou u konce!
Zdroj:izzygallegos-us5.blog.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 M.i.š.u.l.Q.a.-sbéško...mtmr....:-) M.i.š.u.l.Q.a.-sbéško...mtmr....:-) | Web | 19. března 2009 v 17:39 | Reagovat

Připravuju se na soutěž v ZOO na téma šelmy..a jelikož jsem náhradník tak se musím naučit všechny čeledi a všechny poddruhy..je toho dost =)

2 Jessy/P.e.t.r.a Jessy/P.e.t.r.a | Web | 19. března 2009 v 17:49 | Reagovat

Jo, bohužel, mam zdravotní problémy.... Ale zvládam to :) Díky

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama