Vzkazík od Jaye

22. února 2009 v 11:33 | M0n!$€k |  > Vzk@zy 0Đ kŁuků <
No,nevím,ale myslím,že teď máme větší šanci...

Hallo ihr lieben!
ich habe hin und her überlegt,ob ich euch schreiben soll oder nicht anhand der kritischen situation momentan.
ich kann euch nur sagen,dass wenn man 4 jahre in einer band ist, die welt umreist und tag ein tag aus aufeinanderklebt und sich mit verschiedenen problemen und konfrontationen auseinandersetzen muss,dass das einen gewiss an die grenzen treibt.ich bin mit izzy in kontakt und wir versuchen jetzt alle eine lösung zu finden.ihm liegt sehr viel an us5 und genauso viel an euch!
wir müssen jetzt positiv bleiben.die lage sieht jetzt zumindestens vielversprechender aus,als vor einigen tagen.ich verspreche euch,ich werde alles tun,um der situation zu helfen!
bitte haltet durch,ich tu es auch!
euer jay«
Ahoj moji milí! Přemýšlel jsem sem a tam, jestli vám mám napsat nebo nemám na základě této těžké situace. Můžu vám jen říci, že když je někdo 4 roky ve skupině, která cestuje po světě a den co den se musí musí potýkat s různými problémy a konfrontacemi, že to určitě posouvá hranice. Jsem s Izzym v kontaktu a všichni se pokoušíme najít řešení. Velmi mu záleží na US5 stejně tak jako na vás! Musíme zůstat pozitivní. Situace nyní vypadá přinejmenším slibněji než před pár dny. Slibuji vám, že udělám všechno, abych tu sitaci vyřešil. Prosím držte se, dělám to také. Váš Jay
Zdroj:us555.blog.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama