Richie>Vzkaz "K Valentýnu"

15. února 2009 v 10:47 | M0n!$€k |  > Vzk@zy 0Đ kŁuků <

Richie nám včera napísal =o)) Já jsem úúplně ráda,že Napsal =o*
Czech:
Hej všichni "milovaní ptáčci", tady je zase Richie. Právě jsem vstal a není to tak dávno, ale cítím ve vzduchu lásku, tak mě praštil Valentýn, že sem si řekl, že bych chtěl popřát každé samotné osobě tam venku speciální Valentýn. Pokuď nemáte někoho speciálního, s kým byste mohli ten den strávit, jsou zde pro vás vždy přátelé a rodina, se kterou ten den můžete strávit, což je taky super.

Jsem tak ohromen všemi vašimi sladkými komentáři a zprávami od vás. Opravdu si přeju, abych mohl každému odepsat zpět a poděkovat mu osobně. Ale protože teď nemůžu, trvalo by to rok, tak píšu tenhle bulletin. Děkuju vám strašně moc, jste absolutně nejlepší fans na celém světě a všechny vás miluju celým svým srdcem, znamenáte pro mě celý svět. Díky a ještě jednou štastný Valentýn. Veliké objetí a polibky,
Bůh Vám žehnej

English:
Hey all you love-birds out there, it's your Richie here once again.
I just woke-up not that long ago & i felt some love in the air, so it hit me it's Valentines today with that said i wanna wish every single person out there a very special Valentine's day.
If you don't have a special someone to share this day with there's always your friends & family that you can spend it with which is the good part.
I'm so overwhelmed by all the sweet comments & messages left by all of you. I really wish i could reply back to everyone and thank you all personally. Since i can't do that because it would take a year and day to do that lol, i'm writing this bulletin.
Thank you soooo much you guys are absolutely the best fans in the world and i love you all very much with all my heart you mean the world to me. Thanks and Happy Valentine's again.
Big Hugs and Kisses
God Bless,
-Richie
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama